rodina

Takové nároky splňuje životní pojištění. Mělo by být součástí každého ekonomicky činného člověka, jež potřebuje finančně zajistit své blízké v případě smrti, nebo trvalých následků úrazu, kdy již nebude moci finančně udržet standard rodiny a bude třeba uhradit veškeré závazky a péči. Pojistka však může krýt i další rizika – úraz, závažná onemocnění, invaliditu a jiné. Dle individuálních požadavků klienta, navrhneme takový produkt, jenž adekvátně zajistí případné plnění.

Prohřeškem je používání životních pojistek na spoření. Spořit si přes prostředníka, tedy pojišťovnu, je vždy dražší, než spořit si napřímo do fondů, kam je pojišťovna stejně posílá. Chtějte pojištění jen na rizika, na která si nejste schopni vytvořit rezervu. Chtějte tzv. rizikovou pojistku a ne spořící. Spořit můžete výhodněji jinde. A pokud se chcete zabezpečit na stáří, tak není lepší volby než investice do podílových fondů.

Pokud již pojistnou smlouvu klient má, projdeme ji společně krok za krokem a je-li smlouva flexibilní, doporučíme změny v krytí tak, aby splňovala požadavky klienta.

Jestliže Vás zajímají podrobnosti, vyplňte prosím kontaktní formulář a rádi Vám vše přiblížíme.


Naši partneři:

  • loga pojistoven